جوی ها پر از آشغال در هشترود بیداد می کند

به گزارش رکنا ، با توجه به اهمیت سلامت آب در زندگی مسئله بهداشت جوی آب هم به طبع به توجه خاصی نیاز دارد. در زندگی ما بهداشت از اهمیت بسزایی برخوردار است و از جمله بخش های بهداشت در محیط زندگی بهداشت آب و فاضلاب است. در همین راستا جوی آب که بخشی از شبکه دفع فاضلاب شهری است باید مورد توجه قرار گیرد چرا که این بخش در محل سکونت ما میباشد و بهداشت آن ارتباط مستقیمی با سلامت دارد و عدم توجه به این مورد احتمال ابتلا به بیماری را بالا میبرد.

یکی از این کوچه ها که در معرض آلودگی قرار دارد،صبای پنج است که قبلا هم در یک گزارش هم مفصلا به پر بودن جوی این کوچه پرداخته شده بود .متاسفانه تاکنون هیچ عکس العملی از سوی شهرداری در این مورد اتخاذ نشده است و این جوی پر منتظر یک باران شدید بهاری است که با سر ریز شدن به خیابان تمام زباله های خطرناک هم همراه آب باران در همه جای کوچه پخش شود .

لازم به توضیح است که جلوی این جوی به علت نامعلوم مسدود شده است باید بازگشایی گردد.امیدواریم که کارکنان خدمات شهری زحمت کش شهرداری واعضای محترم شورا دراین دو ماه باقی مانده فکری به حال اسفبار این کوچه بکنند پس خواهشا به این ضرب المثل توجه کنید.(گذر پوست به دباغ خانه خواهد افتاد)آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟