تشدید محدودیت های کرونایی در شهرستان چاراویماق

به گزارش رکنا روابط عمومی فرمانداری چاراویماق طی اطلاعیه ای از اعمال محدودیت هی کرونایی این شهرستان به دلیل قرارگیری در وضعیت نارنجی کرونایی خبر داد که در متن این اطلاعیه آمده است:

به دنبال وخامت اوضاع و عادی انگاری رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور در تجمعات غیر ضروری توسط برخی افراد ، ستاد مقابله با کرونای شهرستان به تبعیت از ستاد استانی و ملی از تشدید نظارت و اعمال محدودیتهای شدید کرونایی توسط اکیپ های نظارتی از فردا روز شنبه به مدت یک هفته خبر داد و اعلام کرد" در صورت عدم توجه و ادامه فعالیت گروههای۴،۳،، این مشاغل مشمول جرایم سنگین ، پلمب و تعطیلی درازمدت خواهند شد.

بازار هفتگی با تشدید اعمال نظارت توسط نیروی انتظامی، شهرداری ، دامپزشکی ، صمت، شبکه بهداشت و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستور العمل های بهداشتی ذیل دایر می باشد:

تمامی اصناف و مراجعین مکلف هستند در بازار ماسک بزنند.

افرادی که ماسک نزده باشند از ورود به بازار جلوگیری می شود و با متخلفین توسط اکیپ های نظارتی برخورد قانونی خواهد شد.

داشتن کارت خوان در بازار توسط فروشندگان اجباری بوده مبادله پول و یا اسکناس نقد در بازار ممنوع و در صورت مشاهده برخورد قانونی خواهد شد.

فعالیت کلیه اغذیه فروشی در بازار هفتگی تا اطلاع ثانوی تعطیل و ممنوع می باشد. و از ورود اغذیه فروشان در بازار توسط نیروی انتظامی جلوگیری به عمل خواهد گردید.

تردد تمامی خودروها از شهرهای غیر بومی به این شهرستان ممنوع می باشد و در صورت مشاهده مطابق قانون برخورد خواهد شد.

با توجه به وضعیت شهرستان که نارنجی می باشد فعالیت بازار هفتگی منوط به رعایت دستورالعمل های فوق بوده و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و بی توجهی به دستورالعمل ها ی ستاد شهرستان ، ستاد تصمیم به تعطیلی بازار در هفته های آینده خواهد گرفت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟