تجلیل از کشاورزان نمونه شهرستان هشترود

به گزارش رکنا، مجید احمدی مدیر جهاد کشاورزی هشترود در آیین تجلیل از کشاورزان گفت: همه کشاورزانی که در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برمی‌دارند نمونه هستند.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این آیین، ارج نهادن به زحمات و تلاش روستاییان، تولیدکنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی، استفاده از ظرفیت برترین ها به عنوان الگوهای مناسب برای انتقال تجربیات و دانش فنی به دیگر کشاورزان می باشد. وی متذکر شد:

آقای محمد تقی ممی پور از کشاورزان پیشرو ما توانسته با تولید 2.3 تن حبوبات دیم با سطح زیرکشت 12 هکتار نمونه ملی را به خود اختصاص دهد. ایشان با شاخص هایی همچون شرکت در کلاس های آموزشی ترویجی، مدیریت مناسب عملیات تهیه زمین، بکارگیری توصیه های فنی در کلیه مراحل زراعی و رعایت زمان مناسب کاشت و برداشت به این مقام دست یافته است. مهندس احمدی، افزود: علاوه بر نمونه ملی 4 نفر از کشاورزان در زمینه تولید بذر گندم دیم، تولید ذرت علوفه ای، بیمه گذار نمونه محصولات زراعی و زراعت کار نمونه چوب در رتبه نخست سطح استانی برگزیده شداند. لازم به ذکر است در این مراسم همچنین از 9 نفر از کشاورزان و تولیدکنندگان برتر شهرستانی در زیر بخش های مختلف کشاورزی و 3 نفر از مدیران عامل اتحادیه شرکت های تعاونی نمونه شهرستان تجلیل بعمل آمد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟