فرماندار هشترود در جلسه ستاد پیشگیری از بیماری کووید ۱۹

به گزارش رکنا، امین امینیان از کلیه دستگاههای دولتی ونهادها خواست که در جهت کاهش ابتلابه بیماری منحوس کرونا جدیت نشان دهند

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در دو روز اخیر رنگ شهرستان از آبی به زرد تغییر یافته است واین زنگ خطر را به صدا در آورده است .

وی ادامه داد:با توجه به در پیش بودن عید نوروز وآغاز مسافرتها به شهرها وروستاها بالطبع باعث خواهد شد که ابتلایان به شدت افزایش یابد وبا توجه به شیوع بیماری جهش یافته انگلیسی افراد جوان ونوجوان در معرض این بیماری قرار می گیرند پس اعلام خطر می کنیم با توجه به اینکه شهرستان هشترود در مسیر راههایی قرار دارد که شیوع بیماری کرونا انگلیسی در آن شهر ها گزارش شده است باید به جدیت پروتکل ها را بیش از بیش اهتمام ورزند.

امینیان تاکید کرد:با توجه به نزدیکی عید نوروز وآعاز خریدهای نوروزی از مردم درخواست می کنیم از تجمع در بازار وفروشگاهها پرهیز نمایند.

فرماندار هشترود از مردم خواست از رفتن به وادی رحمت خودداری کنند درست است که امروز لیله الرغائب است خواهشا هر نذری یا نیازی دارند در خانه خود ادا نمایند .وحتما شهرداری ونیروی انتظامی از ترددمردم به آرامستانها خود داری کنند.

فرماندار هشترود خواستار تشدید نظارت به تجمعات ومحلهایی که مردم در آن محل بیشتر رفت وآمد می کنند شد واز متولیان امر خواست که بر پیشخوان های دولت ،بازار هفتگی،دست فروشان نظارت جدی کنند چون اینها مواردی هستند که شهرداری باید در نظارت به آنها جدیت نشان دهد واز تجمع غیر ضروری مردم جلو گیری کند چون این تجمعات باعث افزایش بیماری خواهد شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟