تعداد جانباختگان کرونا در چاراویماق به ۳۱ نفر رسید

به گزارش رکنا، نوروزی با اشاره به شناسایی ۲۳ بیمار مبتلا به کرونا در بهمن ماه, تعداد کل بیماران مثبت در این شهرستان را تا کنون ۷۶۲ نفر و یک مورد بستری بیمار مثبت کرونا در حال حاضر بیان داشت.

این مقام مسئول ترکیب جنسیتی بیماران را ۳۸۶ مورد مرد و ۳۷۶ نفر بیمار زن و تعداد بیمار جمعیت شهری را ۲۳۹ و روستایی را ۴۰۸ نفر اعلام داشت و همچنین تعداد بیمار جمعیت مهمان شناسایی شده را ۱۱۵ نفر تشریح کرد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان چاراویماق , تعداد کل نمونه‌برداری پی سی آر اخذشده را ۲۲۰۰ مورد و تعداد نمونه برداری تست سریع تاکنون را ۴۰۰ مورد بیان نمود وگفت: ۳۰ نفر از مبتلایان از طریق نمونه برداری تست سریع شناسایی شده اند.

نوروزی, همچنین تعداد انجام ویزیت در منزل توسط پزشک و ماما را ۱۵ مورد اشاره کرد و خاطرنشان کرد: وضعیت شهرستان بر اساس اعلام آخرین# وضعیت_آبی است.

وی از کلیه خانوارها و مردم فهیم و بزرگوار شهرستان استدعا داریم با گروه های طرح شهید حاج قاسم سلیمانی علی الخصوص گروه مراقبت و رهگیری که اقدام به شناسایی زود هنگام بیماران بالاخص در بین افراد پر خطر و اطرافیان فرد مثبت می‌کنند همکاری مناسب داشته باشند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان همچنین در پایان بر رعایت سه اصل اساسی استفاده از ماسک, فاصله گذاری اجتماعی و پرهبز از تجمعات تاکید کرد و خواستار اجنتاب مردم از تجمعات لیله الرغائب و پنج شنبه پیش رو شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟