رونمایی از نمایش رادیویی دروازه بهشت در هشترود

به گزارش رکنا، سید حمزه امینیان حاج قاسم را دلاور مرد دوران را خواند وگفت: اولین شاخصه وجودی که باعث موفقیت سردار شد ایمان عمیق به خدا و اسلام بود. او واقعاً مؤمن بود و این ایمان واقعی باعث شد میوه‌هایی مثل تقوا و ترک گناهان، خدمتگذاری برای جامعه به بار بنشیند و عمر خود را در این ۴۰ سال انقلاب در خدمت مردم و انقلاب و جهاد قرار داد.

امینی ادامه داد:شهادت سردار قاسم سلیمانی که بسیاری از پیروزی های خود را مدیون رشادت های او هستیم، جان تازه ای را در جبهه مقاومت ایجاد خواهد کرد و آمریکایی ها و مزدورانش عواقب این جنایت تروریستی را پرداخت خواهند کرد.

جبهه مقاومت که توانست در تمام این سال ها با تدابیر مقام معظم رهبری، رشادت ها و مجاهدت‌های سردار سلیمانی و فرماندهان عالی جبهه مقاومت، مدافعان حرم و با پشتیبانی ملت بزرگ ایران و مردم مظلوم منطقه، توطئه شوم دشمنان در تضعیف و تجزیه کشورهای اسلامی را از بین ببرد، بار دیگر انتقام این جنایت را خواهند گرفت و شهادت مظلومانه ایشان، خون تازه ای را در رگ های جبهه مقاومت در منطقه و جهان جریان خواهد بخشید و این مسیر را مقاوم تر و با صلابت تر خواهد کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟