شهید حاج قاسم سلیمانی بنده ای خدا ترس وخدا جو بود

به گزارش رکنا، وی ادامه داد:شهید حاج قاسم سلیمانی به لحاظ دارابودن صفات ارزنده و خصیصه های نیکوی در زمره آن دسته از انسان های نادری قرار گرفت که اکنون به الگویی فراملی تبدیل شده است.

خطیب جمعه هشترود خاطر نشان کرد:اینکه سردار سلیمانی، انسانی از دنیا بریده و آخرت گرا بود. حضور پیوسته و مداوم او در میدان جهاد و شهادت حاکی از این است که وی از دنیا دل کنده بود و تعلقی به دنیا و آنچه در آن وجود دارد، نداشت و خود را برای حضور در محضر پروردگار از طریق شهادت آماده کرده بود.

وی با اشاره به اینکه محور وحدت حول ولایت فقیه در جامعه از نکات مهم وصیتنامه شهید سلیمانی است، اظهار کرد: توجه به اصول انقلاب از دیگر ویژگی‌های وصیتنامه الهی سیاسی شهید سلیمانی است، توجه به اصول انقلاب خط قرمز نظام است و اختلافات در این مرحله معنایی ندارد.

امام جمعه هشترود در ادامه عنوان نمود :مسئولان فرهنگی شهرستان در بحث حجاب کوتاهی کرده اند وباید در این مورد باید برنامه ریزی شود ومردم را در مورد حجاب وآثار خوب آن آگاه نمایند وبدانند حجاب بهترین زینت بانوان است وهرکس حجابش را رعایت کند در خط وفرهنگ خانم فاطمه (س) است وخانم فاطمه زهرا الگوی زنان جامعه اسلامی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟