امام جمعه  هشترود :صمیمیت ومحبت در جامعه مسلمین باید در اولویت باشد

به گزارش رکنا، وی گفت:یکی از اصول خوب جامعه اسلامی جاری ساختن مهر ومحبت در بین برادران دینی است.وهرکس این خصلت ها را داشته باشد در دین مبین اسلام بهترین رتبه را دارد .

امام جمعه هشترود اظهار کرد: مسلمان واقعی آن است که غرور وتکبر را از خود دور کندوهمیشه فروتن ومتواضع باشد.

جعفریان در ادامه خاطر نشان کرد: مسئولین باید به درد دل برادران دینی همت مضاعف داشته باشند ودر راه حل مشکلات برادران دینی از هیچ کوششی دریغ نورزند. چون این مسئولین را انتخاب کرده اند که به درد ودل مردم رسیدگی کند.وآنها باید با روی باز ومهربانی با ارباب رجوع برخورد کنند.

خطیب جمعه هشترود در خطبه دوم نیز با اشاره به آغاز دهه بصیرت ونه دی گفت:در این دهه برنامه های خوبی بایدتدارک دیده شود وتمام ادارات ،محلات، ومساجد فضای شهر را با نصب بنرهایی درباره این دهه گرامی بدارند ونیز قرار گرفتن سالگرد شهادت سردار دلها سردار سلیمانی بزرگوار وهمچنین ایام فاطمیه برنامه های مختلفی از طرف مسئولین ومتولیان امر در این موضوعات حتما برنامه ریزی شود واجرا گردد.

امام جمعه هشترود در آخر به عصمت وطهارت خانم فاطمه (س) نیز اشاره کرد وگفت: حضرت فاطمه تا آخرین نفس از ولایت دفاع کرد وبر همه مسلمین نیز واجب است که با پیروی از منویات حضرت آیت الله خامنه ای در راه دفاع از ارزشهای انقلاب وولایت قدم بردارند.ومثل خانم فاطمه (س)در راه ولایت از جان خود بگذرند.

امام جمعه هشترود از مسئولین استانی نیز درخواست کرد که به شهرستانهایی چون هشترود توجه ویژه داشته باشند.وامکانات بیشتری به این شهرهایی که دارای روستاههای محروم هستند در نظر بگیرندآخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟