فرماندار هشترود  روز پرستار را تبریک گفت

به گزارش رکنا، در این پیام آمده است :

سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) بعنوان روزپرستار ،ادای احترام به پرستارانی است که مهربانیشان مرهمی برای بیماران ، و همت شان را وسیله ای برای بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتی به آنان است.

امین امینیان ادامه داده است:شغل پر محنت پرستاری ،تفسیر بی نهایت از اخلاص ، خودگذشتگی ، فداکاری ، صبوری و نوع دوستی است که با رأفت و شکیبایی خویش از درد بیماران کاسته و مرهم مهربانی را بر زخم هایشان میزنند.تلفیق زیبای محبت، همکاری، مهر و همراهی نمادهای برجسته مردان و زنانی است که با جامه سپید بر بالین بیماران و برای التیام درد همنوعان خود همت می گمارند و لحظات سخت و پر تنش کار را صبورانه تحمل می کنند. پرستاری هنری است متعالی که در آن هنرمند آلام بیمار را مرهم می نهد و زخم های جسم و روح بیمار را التیام می بخشد.

نماینده عالی دولت در هشترود ادامه داد:امسال سایه کرونا ، حیاتی که بی جنب‌وجوش، با بیماری و مرگ و هزارتوی هراس و اضطراب گره خورده است. محوری‌ترین صحنه زندگی این روزها اما در دستانی است که همچنان شاخسار شور حیات‌اند و سرنوشت‌ها و تن آدمی را به رؤیاها و خواب‌های رنگی پیوند می‌زنند. آن‌ها که با همت و اراده می‌خواهند سایه سیاه این روزها را از سر آدم‌ها کم کنند. پرستاران را می‌گویم. این‌ها که زندگی دوباره می‌بخشند به جان آدمی و، بحق، شایسته ستایش آفرینش‌اند. این‌ها که هرچند صدای خطر مدام در تن‌شان طنین می‌اندازد، سینه سپر کرده‌اند و در مواجهه با بحران مرگ و زندگی، روزهای بهتری را وعده می‌دهند. این روزها کم ندیده‌ایم ، پرستارانی که در تمام دنیا تنها یک پیام می‌دهند: ما در بیمارستان هستیم، اما شما در خانه بمانید!

در حیرتم که خدا با تو چه کرده است؛ تویی که شب‌ها از غم همنوعان رنجورت، خواب بر چشم حرام می‌کنی و به خستگی درس استقامت و صبوری می‌دهی؛ در حیرتم که سینه تو از کدام دریای عشق به خدا پر شده که چنین در رضایت او موج می‌زنی و آسوده نمی‌نشینی؛ در حیرتم که از چشمه کدام ایمان و عاطفه سیراب گشته‌ای که درونت از هیچ احسان و از خودگذشتگی سیراب نمی‌شود و به هیچ خستگی رضایت نمی‌دهد؛ دست مریزاد، دست خدا یاورت، ای پرستار مهربانی‌ها

فرماندار هشترود در آخر یاد آوری کرده است:اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب (س) و روز پرستار به محضر تمامی پرستاران فداکار ، بدینوسیله مراتب تقدیر و قدردانی خود را از زحمات و مجاهدت‌های ارزنده این قشر نجیب ابراز داشته و توفیق روزافزون همه پرستاران زحمتکش شهرستان هشترود را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

به امید آنکه با یاری خداوند متعال و تلاش شما عزیزان به زودی شاهد قطع زنجیره بیماری کرونا در شهرستان هشترود و جهان باشیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟