تداوم طرح ناظران سلامت در فرودگاه شهید مدنی تبریز

به گزارش رکنا، ناظران سلامت در هر نوبت پروازی در ترمینال‌های فرودگاه حضور دارند و بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در داخل ترمینال، مراحل بازرسی و صفوف کانترهای پرواز نظارت می‌کنند.

مدیرکل فرودگاه‌ شهید مدنی تبریز گفت: اجرای دقیق شیوه نامه‌های بهداشتی و ارتقای مسائل بهداشتی در فرودگاه تبریز از مهمترین عامل استقرار و حضور ناظران سلامت در این مکان است.

آذری بیان کرد: تب‌سنجی مسافران با دوربین‌های حرارتی، عملیات ضدعفونی ترمینال‌ها و اماکن فرودگاهی در راستای پیشگیری از شیوع کرونا به صورت مستمر در فرودگاه ارومیه انجام می‌شود.

وی تاکید کرد: به طور میانگین روزانه پروازهای داخلی ۱۰ پرواز و پرواز های خارجی ۱۰ پرواز از فرودگاه شهید مدنی تبریز انجام می‌شود که نظارت بر این پروازها با جدیت صورت می‌گیرد.

طبق آمار رسمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان شرقی کاهش تعداد بستری کرونایی در استان از بیش از یک هزار و ۵۰۰ به کمتر از ۹۷۰ نفر خبر داد. و تعداد فوتی های ناشی از بیماری کرونا در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۷ نفر کاهش یافت.

بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا در ۴۳ شهرستان بحرانی کشور که بیشترین میزان ابتلا به ویروس کرونا را دارند، از روز دوشنبه هفته گذشته به مدت یک هفته محدودیت‌های شدید اعمال و درصورت لزوم در هفته بعدی هم اعمال شود که تبریز، اهر و مرند از جمله این شهرها در آذربایجان‌ شرقی است.

عکس وخبر ناصر غلامی هوجقا

نآخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟