همه ادارات هشترود در مهار بیماری کرونا  مسئول هستند

فرماندار هشترود وی ضمن تبریک روز پرستار ، این روز را به تمام عوامل کادر درمان و پرستاران تبریک گفت.

امینیان متذکر شد: ما وظیفه داریم که از تک تک این عزیزان که در خط مقدم مبارزه با بیماری منحوس هستند تشکر نماییم وقدردان زحمات این عزیزان باشیم.

فرماندار هشترود اظهار کرد:از جان گذشتگی و ایثار پرستاران در اذهان مردم خواهد ماند وآیندگان نیز این رشادت ها وجان فشانی های پرستاران را در کتابها خواهند خواند.

نماینده عالی دولت در هشترود یاد آوری کرد: میانگین شهرستان نسبت به دیگر مناطق بیشتر است واین مورد قبول نیست واین نشان دهنده آن است که وضعیت شهرستان هشترود مطلوب نیست ومردم باید فریب رنگ های اعلامی را نخورند واین بیماری را به حال خود رها نکنند چون هر لحظه احتمال تغییر وجود دارد.

امینیان عنوان کرد: مردم باید همچنان به شیوه نامه ها وپروتکل ها عمل نمایند وبا توجه به فرا رسیدن شب یلدا وفصل زمستان باید مراقبت ها ونظارت ها بیشتر باشد تا بتوانیم افزایش مردم به بیماری کرونا را کاهش دهیم وتعداد مرگ ومیر را تا می توانیم کم کنیم.

فرماندار هشترود طرح شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی را بهترین طرح در کاستن آسیب های ناشی از بیماری شیوع کرونا یاد کرد وگفت:سپاهیان وبسیجیان عزیز با همکاری نیروهای شبکه بهداشت ودرمان وشهرداری وهلال احمر دست در دست هم داده اند که بتوانند تا پایان سال زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا را قطع کنند ودیگر نهادها وارگانها نیز وظیفه دارند در کنار این عزیزان باشند وهرچه در توان دارند در مهار کرونا اقدام نمایند تا هرچه سریعتر این بیماری از روی زمین رخت بر بندد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟