قطعی دو روزه آب هشترود + عکس

به گزارش رکنا ، محمد خانی ضمن عذرخواهی از مردم هشترود به خاطر قطعی دوروزه آب این شهرستان گفت: کلیه لوله ها واتصالات آب وفاضلاب در سیستم ثبت شده اند ولی متاسفانه این لوله که ترکیده مال سی سال پبش بوده ودر سیستم ثبت نشده است ونشتی آن نیز نشان داده نمی شده است .

photo_۲۰۲۰-۱۱-۰۶_۱۵-۱۹-۲۰

وی اضافه کرد:چون قطعات این قسمت قدیمی بود وبه علت اینکه نتوانستیم قطعات مورد نیاز را حتی از استانها وشهرستانهای همجوار نیز پیدا کنیم مجبور شدیم که مسیر لوله گذاری را عوض کنیم.به همین خاطر وصل شدن آب مصرفی وشرب شهرستان به درازا کشید.

خانی از ورود ۱۰تانکر آبرسانی به شهر از شهرستانهای همجوار نیز خبر داد وگفت:فعلا آن مناطقی که آب شربشان قطع است بوسیله تانکر آبرسانی می شوند .

معاون بهره برداری وتوسعه امور آب وفاضلاب استان در آخر از رئیس راهنمایی ورانندگی شهرستان خواست که محموله هایی که دارای بار سنگین هستند وتوسط تریلرهای غول پیکر حمل می شوند از تردد آنها در داخل شهر خودداری کنند چون این لوله که ترکیده علتش عبورمحموله سنگین از روی لوله بوده است.

خانی متذکر شد که تا ساعت دوازده شب جمعه با فعالیت نیروهای زحمت کش آب وفاضلاب که دو شبانه روز است که در تلاش هستند آب شرب هشترود وصل شود.

خانی از کلیه ادارات ومسئولان که در جهت راه اندازی آب شهر هشترود با اداره آب وفاضلاب همکاری می کنند تشکر وقدردانی کرد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟