پیست موتورسواری درهشترود راه اندازی می شود

به گزارش رکنا ، امین امینیان فرماندار هشترود با بیان این مطلب گفت: باتوجه به استعدادهای فراوان در منطقه، امیدواریم، با تشکیل این هیئت اتومبیلرانی و موتور سواری و تعیین پیستی مناسب برای تمرین جوانان وعلاقه مندان به این رشته ورزشی، بتوانیم این شهرستان را به عنوان قطب ورزشی استان مبدل سازیم و به تناسب موقعیت بتوانیم میزبان شایسته ای برای برگزاری مسابقات ملی ویا استانی در سطح شهرستان باشیم. هر کدام از اعضای این هیئت و روسای کمیته ها، برای پیشبرد اهداف خود باید وظایف محوله خود را به نحو احسن دنبال نمایند ، ما نیز در حد مقدورات حمایت های لازم خویش را برای ترغیب علاقه مندان به این رشته ورزشی در سطح شهرستان به عمل خواهیم آورد.

وی اظهار امیدواری کرد که باشروع به کار پیست موتور سواری شور و نشاط لازم در بین جوانان و علاقه مندان به این رشته ورزشی در شهرستان فراهم گردد.

وی افزود: راه اندازی پیست کمک شایانی به ساماندهی موتور سواران خواهد کرد با این امر شاهد کاهش مضرات و هم افزایش محاسن این امر در منطقه شده و باعث ایجاد نشاط و شادابی و ایجاد زمینه تفریح و سرگرمی دربین آنان بوده و از طرفی حتی شاهد توسعه گردشگری ورزشی منطقه خواهیم بود .

او دربخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد دستگاههای متولی در اسرع وقت باتشکیل اکیبی از کارشناسان خود نسبت به شناسایی محلهای موردنظر در جهت ایجاد یک پیست مناسب و استاندارد و آینده نگری برای استفاده موتور سواران بازدید کرده و نتیجه را به فرمانداری منعکس نمایند .

فرماندار هشترود در ادامه با اشاره به شرایط و وضعیت کنونی جامعه یادآور شد امروزه بیشتر ازهرزمانی توجه به امورات جوانان و ایجاد فضای تفریحی درجهت بالا بردن شرایط روحی و روانی آنان لازم بوده و این درسایه تعامل و همدلی مسوولین امکان پذیر است.

وی در آخربااشاره به گلایه شهروندان درخصوص مزاحمت موتورسواران درشهر گفت : ما باید درمرحله اول بسترو زمینه های لازم در جهت استفاده موتور سواران دریک پیست مطلوب فراهم آوریم .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟